ZAMÓWIENIA/ WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA

ZAPRASZAMY do naszego sklepu internetowego klikając TU lub wyślij zamówienie na e-mail: kontakt@cichanocka.pl

Dostępne produkty znaleźć można w zakładce: produkty. Dostępne kolory poszewek lnianych podane są w zakładce: produkty—> poszewka 25×45 (len).

Przy składaniu zamówienia prosimy pamiętać o:

  • danych osoby zamawiającej,
  • adresie wysyłki i telefonie kontaktowym,
  • pełnej nazwie zamówionego towaru,
  • kolorze poszewki,
  • sposobie płatności (przelew na konto/ paczka za pobraniem)

 

WYSYŁKA

 

  • gotówką przy odbiorze paczki (18,50zł- maksymalnie w paczce 3szt)
  • przelewem na podane przez nas konto (14,50- maksymalnie w paczce 3szt)

DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIU MINIMUM 140ZŁ

Paczki wysyłane są za pośrednictwem poczty polskiej.

Wszystkie ceny na stronie są cenami detalicznymi, przy większych zamówieniach lub przy zakupie przez sklepy/ hurtownie ceny są ustalane indywidualnie.

 

ZWROT – odstąpienie od umowy na odległość

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo przesłać do nas formularz odstąpienia od umowy wraz z zakupionym produktem na adres: (CICHA NOCKA Ewa Mirosławska, ul. Opolska 65/6, 52-010 Wrocław) [koszt przesyłki pokrywa kupujący]. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

[Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.]

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

REKLAMACJA

Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest kontakt e-mail na kontakt@cichanocka.pl opisujący wadę wraz z załączonymi zdjęciami. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z prośbą o odesłanie towaru prosimy o przesłanie do nas czystego reklamowanego towaru wraz z dowodem zakupu (faktura) i wypełnionym i podpisanym formularzem reklamacyjnym (koszt przesyłki pokrywa kupujący). Towar brudny nie będzie podlegał reklamacji. Aby zareklamować towar należy przesłać go listem poleconym lub paczką pocztową (ze względów podatkowych nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem) na poniższe dane: CICHA NOCKA Ewa Mirosławska, ul. Opolska 65/6, 52-010 Wrocław

FORMULARZ REKLAMACJI